“Luiz ti je fitues”/ Fansat i dërgojnë kupën ,gabimisht bie në duart e Oltës. Ja veprimi epik i saj (Video)

Prej disa javësh është bërë fakt që Luiz Ejlli ëhstë kthyer në një fenomen në vendin tonë, aq sa shpesh fansat e tij kanë ngritur drone, apo kanë bërë edhe protesta.Por sëfundmi fansat kanë arritur të fusin brenda shtëisë një kupë ku shkruhej: Luiz ti je kampion1 Nga cunat e Brrakës”.

Por për fatin e keq të Luizit kupa nuk ra në duart e tij, por të kundërshtares më të fortë brnda shtëpisë, në duart e Olta Gixharit.


Mesa duket Olta xheloze për mbështetjen që i japin fansat ga jashtë Luizit pasi e ka parë kupën e ka marrë dhe e ka fshehur nën xhup, vetëm që mos bjerë në duart e Luizit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: