Shpërthen keq Bled Mane: “Babai im ka qenë dashnori i mamasë së Arian Çanit…

Gazetari dhe moderatori Arjan Çani u përfshi në një ‘sherr’ me gazetarin Bledi Mane pergjigjet per deklaratat e lëshuara ndaj tij. Në një prononcim per 360 gradë, Çani thekson se nuk ka adresë facebook-u prej më shumë se 1 viti dhe se gjithçka që shkruhet në emrin e tij është e pavertete.

Nuk jam në dijeni të kësaj polemike dhe nuk di ç’fare ka ndodhur. Di vetëm qe une s’kam facebook personal prej më shume se 1 viti
dhe se gjithçka shkruhet në emrin tim është e pavertetë. Ka shumë ‘Arjan Çani ’ në fb por asnjë prej tyre nuk jam unë”, deklaron Çani .
Por gazetari ka edhe një pergjigje per Bled Manen, i cili deklaroi se babai i tij ka qenë dashnori i mamasë së Çanit. Ai thotë se ky sulm familjar ndaj tij, vjen një ditë pas botimit të një opinioni për situaten në vend, duke akuzuar pushtetin se ka vënë 2 njerez per ta kafshuar, Mero Bazen dhe Bledi Manen.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: