‘Më dukesh posesive në krevat’/ Bledi dhe Ermiona flasin hapur: “Me kamzhik të rrah…

Bledi dhe Ermiona kanë biseduar mëngjesin e sotëm mbi temat erotike. Bledi është shprehur se Ermiona i duket posesive në krevat, ndërsa këngëtarja e ka marrë me të qeshur këtë deklaratë.

Bledi: Ti më dukesh posesive në marrëdhënie në krevat, je tek prangat, tek shkopi


Ermiona: Me kamzhik, hajde te lali të rrah një çik…(qesh)

Bledi: Të shkon sepse hyrjen e parë e bëre me çizmet e zeza

Ermiona: Po kishte arsye ajo veshje. Aty më mungonte kamzhiku…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: