Shën Valentini/ Elgit Doda zbulon suprizën që Luizi ka përgatitur për Kiarën…

Ashtu siç edhe e kishte njoftuar pak ditë më parë, Luizi do t’i bënte një surprizë Kiarës. Me ty” mban titullin projekti që Luizi ia kushtoi Kiarës – në shenjë falënderimi për dashurinë e tyre. Kënga është e stërmbushur me plot momente të bukura të çiftit e po ashtu dhe me uljet e ngritjet që herë pas here kanë pasur. Muzika ndërkohë është realizuar nga producenti i njohur shqiptar, Elgit Doda.

Ka qenë këngëtari Elgit Doda me heret ai i cili ka “zbuluar” këtë suprizë të Luizit… Përmes një postimi në “Instagram”, Elgiti ka publikuar një frazë të një kënge, e cila menjëherë në rrjetet sociale u shpërnda se ishte dedikimi i Luizit për Kiarën…


Video e plotë:

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: