Çmenduri në Pogradec/ Polici rreh qytetarin e kap për fyti, e gjuan dhe e shan(Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Pogradec, ku një person është dhunuar nga një oficer policie i cili rezulton nënkomisar në policinë e Korçës…Në pamje shfaqet oficeri i policisë, Gjergji Riza, i cili ka goditur të riun me shpulla e shkelma dhe e ka kapur për fyti në ambientet e një pallati. E gjithë skena është e filmuar nga kamerat e një banese.

Ndërsa i riu i thotë “më vraftë Allahu…për Zotin…“ Nga ana e policisë nuk jepen të dhëna mbi rastin në fjalë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: