Kristi refuzon vajzat në krevat në Big Brother/ Miku i tij: “S’është djalë normal për Shqipërinë!

Sot në “Ftesë në 5” u diskutuan refuzimet që Kristi iu ka bërë disa vajzave në BBV, sipas të cilit, kanë tentuar të flirtojnë me të. Në studio u diskutua nëse është normale që një burrë të refuzojë një vajzë që i vjen me dëshirë dhe pjesa më e madhe e të ftuarve e cilësuan si një gjest që tregon kulturë dhe respekt.

Nuk shkohet me çdokënd që të del para, bëhet një zgjedhje”, u shpreh Alban Musa.Ndërsa Indrit Murati ishte i vetmi që mbrojti argumentin se nëse një vajzë do të luajë, s’ duhet lënë të ikë.


Nga ana tjetër, Ols Abazi, miku i Kristit e cilësoi këtë të fundit si një djalë të emancipuar dhe ndryshe nga djemtë shqiptarë. Sipas tij, nëse Kristi do të ishte një djalë i rritur në Shqipëri dhe do të vijonte refuzimet, atëherë njerëzit do dyshonin që kishte një problem me të.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: