”Me ty dua të jem”/ Luizi i këndon live këngën Kiarës që shkroi për të(Video)

Emocione pafund na ka përcjellë dedikimi që Luizi i ka bërë Kiarës. Me ndihmën e ‘big brother’ është organizuar një ambient fantastik ku Luizi ka performuar kengen “Me ty” dhe e ka mahnitur të dashurën e zemrës. Kjo e ka lumturuar aq shumë Kiarën sa përveçse ka thënë ‘Të dua’, i puthte duart dhe qante duke thënë se e ka bërë njeriun më të lumtur në botë.

Me tej Luizi i ka dhuruar edhe një byzylyk që do jetë dhurata e parë si çift. Me siguri që të gjithë janë bërë paksa xhelozë për gjithë këtë organizim.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: