Filo publikon foto:” Po krasitim pemet ….Korçari i demaskon propaganden :”Ju ,s’keni motorsekë…?

Në fokusin e Bashkisë së Korçe janë jo vetëm shtimi i hapësirave të reja të gjelbra por edhe kujdesja dhe mirëmbajtja e atyre ekzistuese. Ky proces eshte prezantuar sot edhe nga kryetari i Bashkisë së Korçës, Sotiraq Filo, i cili në një postim të tijin në rrjetin Facebook shkruan: “

“Në prag të pranverës filluam punën me krasitjen e pemëve në Bulevardin “Gjergj Kastrioti” në Korçë. Puna do të vazhdojë edhe në pjesët e tjera të qytetit.


Ndersa komenti epik eshte i nje qytetari Korçar që i ve në dukje nivelin e teknologjisë;

Po ky nuk ka motorseke t’i prese apo s’ka benzine dhe ben kursim per bashkine ne fakt kështu duhet, kursim ne krunde

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: