Incident i rëndë në Për’puthen/ Bora Zemani përzë një prej konkurrentëve….

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në “Prime-in” e Përputhen, u opinionistja dhe një konkurrent janë përplasur ashpër. Opinionistja Neda Balluku po komentonte takimet dhe njohjet që po zhvillon konkurrenti Viktori, ngriti zërin duke përdorur dhe fjalë ofenduese. Ai i përmendi Nedës familjen dhe përdori një koment të ulët për shtatzënisë e saj. Menjëherë më pas, moderatorja Bora Zemani i kërkoi Viktorit të lërë studion.

“Neda ke ndonjë motër ti? Ke ndonjë motër, meqënëse ti je shtatzënë, nëse ke ndonjë motër të shohim femëroren. Prandaj po të them, a ke ndonjë motër?’” tha konkurrenti.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: