Rikthehet me lër të flas/ Ç’farë pritet të ndodhë me Donaldin…a do të hyjë si banor në Big Brother ?

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra. Më lër të flas” rikthehet në 24 mars me sezonin e ri në Top Channel, por nw Promo nuk u pa Donaldi çka u pa nga fansat si e dyshimte. Në promon e prezantuar shihet vetëm Romeo i cili pranon se do jetë moderatori i vetëm.

Një postim i bërë së fundmi nga Sara Hoxha ka ngjallur dyshimet se mos ndoshta Donaldi do të futet (sërish) në “Big Brother VIP”. Ajo ka publikuar promon krahas së cilës ka shkruar: Po Donaldi ku është? Apo mos vallë do rikthehet te shtëpia e tij e preferuar?


Donaldi e ka ripostuar duke shkruar: Të shohim, prisni dhe pak. Nuk dihet ende si qëndron e vërteta por rrjeti është “çmendur” për të mësuar më tej.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: