Hot/ Enca i ve flakën rrjetit ,pozon nga Dubai dhe nuk le askënd indiferent(Video)

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, është rikthyer në shtëpinë e saj të dytë, në Emiratet e Bashkuara Arabe. Mesa duket ajo po shijon diellin në Dubai teksa është shfaqur tejet provokuese.

“Përshëndetje Dubai. Jam kthyer në shtëpinë time të dytë, jam shumë e lumtur”, ka thënë këngëtarja në videon e postuar në Instastory. Theksojmë se këngëtarja është shigjetuar dhe kritikuar për jetën e saj luksoze në Dubai.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: