Rezarta Shkurta në pritje të ëmbël

Rezarta Shkurta, artistja që memorizon me artin e saj të veçantë kujtimet më të bukra familjare, sapo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram lajmin më të bukur për familjen Hoxha. Rezarta është në pritje të ëmbel.

“Familja jonë ka një surprizë” dhe ka shperndarë një foto ku në të shkruan “We’re having a baby” .Është 1 Prilli apo edhe mund ta ketë fjalën për ndonjë projekt të ri të cilin ajo e quan beben e saj.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: