‘Ju thonë shule’/ Luca takohet me peshkatarët e Pustecit(Video)

“ Përshendetje nga Pusteci me keta miqtë qe ju thonë Shule …po ka shula me të medhenj se keta nga 200 kile burra, shifni sa krap kanë zënë thote mes te tjerash….

Gjergj Luca me peshkataret e Pustecit.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: