Euro e dollari nuk dalin nga “gremina” ,ja sa blihen e shiten sot…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 95.2 lekë. Monedha evropiane euro do të blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 104.6 lekë. Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 106.4 lekë dhe do shitet me 107.4 lekë,

ndërsa paundi britanik do blihet me 121.2 lekë dhe do shitet me 122.4 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: