Tifozja më seksi e Barit i vë “flakën” Ksamilit ,çmend pushuesit me format bombastike(Video)

Njihet në rrjetet sociale me emrin “coyotecutee” ose si tifozja e Barit dhe gjithnjë është në qendër të vëmendjes nga mediat italiane. Bukuroshja që shkon në stadium për të mbështetur skuadrën e saj të zemrës dhe gjithmonë shfaq të pasmet e saj bombastike.

Së fundmi, ka zgjedhur që t’i kalojë pushimet e saj në jugun e Shqipërisë, konkretisht në Ksamil.

Tifozja e Barit arriti të rrëmbente dhe vëmendjen e pushuesve në plazh me kërcimin e saj sensual dhe me format e saj bombastike, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: