E pazakontë në Korçë/ 14-vjeçari godet me sende të forta 35-vjeçarin dhe…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për një 14-vjeçar, banues në Korçë, pasi në lagjen nr. 8, Korçë, dyshohet se ka goditur me send të fortë,

për motive të dobëta, një 35-vjeçar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: