E rëndë në Golem/ Hyri për t’u larë në det, 66-vjeçari pëson arrest kardiak….

Një 66-vjeçar ka ndërruar jetë teksa ishte futur për t’u larë në plazhin e Golemit në Kavajë. Sipas policisë, shtetasi nga Elbasani shfaqi probleme menjëherë sapo ra në kontakt me ujin. Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e arrestit kardiak.

“Në Golem, shtetasi M. K., 66 vjeç, banues në Elbasan, sapo ra në kontakt me ujin në anë të detit, ka shfaqur probleme shëndetësore, dyshohet arrest kardiak

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: