Ne ditelindjen e 5-te te Ajkes, Xhensila dhe Besi i bejne surprizë vajzes së tyre …lajmin se do te behet me vella…

Nuk ka më asnjë dyshim. Xhensila Myrtezaj do të bëhet nënë për herë të dytë. Në 5-vjetorin e vajzës së saj Ajka, ka zbuluar gjininë e fëmijës .Së bashku me Bes Kallakun dhe Ajkën hapën kutinë e madhe me anë të së cilës zbuluan se në familjen e tyre do të shtohet një djalë.

Shumë shpesh është përfolur se këngëtarja ishte në pritje të ëmbël por vetë Xhensila i mohonte vazhdimisht por mesa duket paska zgjedhur këtë ditë të veçantë për ta bërë publike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: