E akuzoi për tradhti, gruaja i këput organin gjenital burrit të saj…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një fshat francez, ku një grua i ka këputur organin gjenetal bashkëshortit të saj, pasi e akuzonte për tradhti. Çifti, të dy 36-vjeçarë, kishin konsumuar alkol dhe në gjendje të dehur kishin nisur një debat të ashpër me njëri-tjetrin, pasi gruaja nisi ta akuzonte se ai e kishte tradhtuar gjatë një nate kur ai kishte dalë me shokët e tij.

Debati më pas degradoi në dhunë, kur gruaja i kapi organin gjenetal, duke e tërhequr fort, e duke e lënë burrin të gjakosur me dhimbje të tmerrshme.

Ai u dërgua duke bërtitur në spital, teksa raportohet po ashtu që gruaja i kishte kafshuar dhe veshin, duke e gjakosur.

Gruaja është akuzuar për sulm të rëndë, ndërsa bashkëshorti po përballet edhe me akuzat e veta për sulm ndaj gruas së tij, pasi ajo kishte shneja dhune në trup.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: