E rëndë në Pogradec/ Pushuesi pëson kriza zemre, niset me helikopter drejt Tiranës…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec, ku një pushues ka pësuar kriza zemre dhe pas kontrollit në spitalin e Pogradecit po transportohet me helikopter drejt Tiranës në gjendje të rënduar. Bëhet fjalë për një 74 vjeçar me iniciale P. Ç i cili ka shkuar vetë në spitalin e Pogradecit, por mjekët duke parë gjendjen e rënduar

Ikanë rekomanduar transferimin në Tiranë ku do të marrë mjekim të specializuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: