Këngëtarja shqiptare: “Nuk do martohesha me një burrë me ngjyrë, s’mund të përzihen racat…

Këngëtarja dhe modelja Kejsi Medini rrëfeu se nuk do të martohej me një djalë me ngjyrë, edhe pse nuk ka asnjë paragjykim për ta. “Këtë s’besoj ta kisha bërë, jo se jam raciste, por nuk më pëlqen që t’i përziejë racat si i thonë.

Nuk kam gjë kundër tyre, por s’do më pëlqente që unë të jem e bardhë e burri im i zi.

Ndoshta dhe do ndihesha në siklet”, tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: