E rëndë në Durrës/ Humb jetën 68-vjeçari ,ja ç’farë dyshohet….

Një 68-vjeçar ka humbur jetën në Durrës. Mesohet se Hamza Duda ishte futur në det për t’u larë, kur shfaqi probleme shëndetësore. Familjarët dhe pushuesit e tjerë e kanë ndimuar duke i dhënë ndihmën e parë dhe mënjeherë e kanë transportuar për në Spital, por ai fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 19:20, në Porto Romano, Durrës, shtetasi H. D., 68 vjeç, banues në Durrës, sapo ka rënë në kontakt me ujin ka shfaqur probleme shëndetësore.

Familjarët dhe pushuesit e tjerë e kanë ndimuar duke i dhënë ndihmën e parë dhe mënjeherë është transportuar për në Spital por ka ndërruar jetë. Paraprakisht dyshohet arrest kardiak. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: