Përplasi makinën e parkuar dhe u largua/ Policia e Korçës :”52 vjeçari nuk iu bind as urrdhrit për testin e alkolit….

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin K. A., 52 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr. 7, Korçë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur një automjet tjetër, ka shkaktuar dëme materiale dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e Policisë më pas kanë kapur 52-vjeçarin, i cili i ka kundërshtuar dhe nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë, për kryerjen e testit të alkoolit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: