Nga fyerja me fjalë tek dhunimi i të fejuarës, policia e Pogradecit procedon 2 persona….

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit:

E. Sh., 40 vjeç, banues në Pogradec, pasi dyshohet se ka fyer me fjalë një 58-vjeçare;

F. L., 25 vjeç, banues në fshatin Çërravë, Pogradec, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj të fejuarës së tij, për të cilën u plotësua kërkesëpadia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: