Luiz Ejlli publikon këngën për Kiarën…

Projekti i ri i Luiz Ejllit është një këngë dedikuar partneres së tij, Kiarës. Më herët ai ndau pjesë të këngës në rrjetet sociale. Ndërsa dje nga ora 19.00 kënga u publikua e plotë në Youtube. Interesi i fansave ka qenë i menjëhershëm. Rikujtojmë se, pak javë më parë me anë të një Instastory Luizi shfaqet krah reperit të njohur të showbiz-it shqiptar, Ghetto Geasy-t,

këngët e të cilit i këndonte vazhdimisht gjatë qëndrimit në shtëpinë e ‘BBV’, ku ka paralajmëruar se ‘po gatuajnë’ diçka të re….

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: