5 netë të zjarrta /Starton sot Festa e Birres në Korçë…

Festa e Birrës në Korçë është eventi më i madh festiv në juglindje. Këtë vit ajo pritet të startojë sot dhe do zgjasë 5 netë në të cilat numri i vizitorëve pritet të jetë i madh… Ne Festen e birrës do jene pjesemares edhe emrat më të njohura të muzikës shqiptare dhe jo vetëm, si Elvana Gjata, Ylli Limani, vëllezërit Prifti, ‘No Mercy’, ‘La bouche’

si dhe yjet e muzikës greke Despina Vandi si dhe Keti Garbi.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: