Zbulohet personazhi i parë i kastit të filmit të Borës dhe Donaldit…Nuk kishte si të mungonte…

Vetëm pak ditë më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj zbuluan atë që aludohej prej kohësh. Dyshja do të vijnë si protagonistë të një filmi, i cili ka nisur xhirimet. Deri më tani dimë që ai do të quhet “5 herë jo” dhe do të shfaqet në kinema gjatë muajit dhjetor të këtij viti. E teksa ditët afrojnë, ata na zbulojnë edhe detaje të reja nga ky projekt. Së fundmi, krahas fotove të publikuara, në setin e xhirimeve është shfaqur edhe Semi Jaupaj.

Këngëtarja është mikesha e ngushtë e Borës, e mesa duket nuk kishte si të mungonte në filmin e shoqes së saj.

Ishte vetë Donaldi ai i cili ndau një foto ku shihet me veshjet e rolit, krah Borës dhe Semit.

E tani jemi në pritje për të zbuluar rolin që Semi do të ketë në film…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: