Video/ Zjarr masiv prane Kishes se Shna Ndout, Laç

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë pjesën e malit në drejtim për te Kisha e Laçit. Zjarri ka pak minuta që është ndezur dhe është përhapur me shpejtësi të madhe nga era e fortë dhe pishat

në anën e malit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: