Nuk ndalet rritja e euros dhe e dollarit, mahnit tregun valutor…

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.8 lekë dhe do shitet me 103 lekë. Monedha evropiane euro do blihet me 109.5 lekë dhe do shitet me 111 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 126.3 lekë dhe do shitet me 128.7 lekë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: