U kap duke kryer punime pa lejë, procedohet 67-vjeçari nga Vrepcka e Kolonjës…

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Kolonjë, goditen një rast të ndërtimit pa leje. L. M., 67 vjeç, banues në fshatin Vrepckë, Kolonjë, pasi u konstatua nga shërbimet e Policisë,

duke kryer punime ndërtimi, pa lejen përkatëse

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: