Rikthehet Elvana Gjata, zbulon surprizën e bujshme nga Gjermania (Video)

 

Ka ardhur koha që këngëtarja Elvana Gjata të rikthehet me një super projekt.Këtë lajm ka qenë vetë bukuroshja që e ka bërë të ditur.


Elvana ka publikuar në Instagram disa video, ku ndodhet në Gjermani dhe po punon për këngën më të re.

Në postimin e saj Elvana shkruan ‘Mama’ duke lënë të kuptohet se kënga e saj e re do të mbajë këtë titull.

https://www.instagram.com/p/B4zR-LinXf0/?igshid=10kxd1tl67qwn

Kujtojmë se pak ditë më parë, këngëtarja zbuloi edhe disa foto ku tregonte se ishte duke xhiruar një klip.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: