Rrahu bashkëshorten dhe dy fëmijët, arrestohet 60-vjeçari në Korçë

Një 60-vjeçar në Korçë ka rënë në prangat e policisë, pasi ka dhunuar gruan dhe dy fëmijët e tij.Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi me inicialet N. Xh., 60 vjeç.Personi në fjalë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes M. Xh., ndaj vajzës 19-vjeçare, si edhe ndaj djalit të tij 17-vjeçar.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprën penale “Dhuna në familje”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: