Përcaktohet kalendari i Kategorisë Superiore, java e parë starton me sfidën Teuta-Skenderbeu

U hodh sot në orën 11:00, në ambientet e stadiumit “Air Albania”, shorti i Kategorisë Superiore për sezonin 2020-2021. Superliga do të hapë siparin në 12 shtator dhe do të mbyllet në 22 maj 2021, ndërkohë që Ujqërit do e nisin sezonin në transfertë ndaj Teutës.


Kalendari i plotë:

Java 1: Teuta – Skënderbeu

Java 2: Skënderbeu – Apollonia

Java 3: Bylis – Skënderbeu

Java 4: Skënderbeu – Kastrioti

Java 5: Partizani – Skënderbeu

Java 6: Skënderbeu – Laçi

Java 7: Vllaznia – Skënderbeu

Java 8: Kukësi – Skënderbeu

Java 9: Skënderbeu – Tirana

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.