Covid i merr jetën një tjetër mjeku në Shqipëri (Emri)

Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin në vendin tonë. Raportohet se ka ndërruar jetë mjeku nga Kavaja, Sefer Dervishi. Mjeku Dervishi kishte më shumë se dy javë i shtruar te spitali Covid-2 “Shefqet Ndroqi”. Ndërkohë, raportohet se mjeku vuante edhe nga disa sëmundjeve bashkëshoqëruese.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.