Kënga e Dua Lipës, kolonë zanore në FIFA 2021

EA SPORTS kanë konfirmuar pjesëmarrjen e 100 artistëve në FIFA 2021, shkruan GazetaBlic.Do të shfaqen mbi 100 artistë nga 23 vende të ndryshme duke përfshirë super yllin, fituese të Çmimit Grammy, Dua Lipa, sensacionin brazilian Anitta, Charli XCX, Disclosure, Stormzy, Tkay Maidza, Madame Gandhi, Chløë Black dhe të tjerë.Adhuruesit e FIFA-s do të jenë në gjendje të dëgjojnë disa nga këngët e këtyre yjeve botërore teksa luajnë.

Të dy kolonat zanore, FIFA 21 dhe Volta Football janë në dispozicion sot në platformat kryesore streaming Spotify, Apple dhe Deezer.


“Qëllimi ynë i kolonës zanore është të ndryshojmë mënyrën se si lojtarët në të gjithë botën dëgjojnë dhe përjetojnë futbollin dhe t’i prezantojmë ata me muzikë të re që do të ndryshojë jetën e tyre”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.