Emocion dhe krenari/ Foto e “javës” vjen nga kampionia Luiza Gega

Foto e cila po klikohet me shumë në rrjetet sociale është ajo e Luiza Gegës në makinë në Bulevardin kryesor të kryeqytetit….


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.