Çudira nga Pogradeci/ Arrestohet 15-vjeçari, dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me një 12-vjeçare

Një 15-vjeçar është arrestuar nga Policia e Pogradecit, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 12-vjeçare. Sipas pretendimeve të vajzës, e cila ka deklaruar edhe në polici, ajo thotë se ka pasur njohje me djalin, i cili ka hyrë disa herë në shtëpia e saj. Ajo ka rrëfyer se është kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj

Njoftimi i Policisë

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë ndalimin e një 15-vjeçari, banues në Pogradec, pasi dyshohet se ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me një 12-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: