“The Voice of Greece”/ Refehet talentja 20 vjeçare Korçare: “Si futa në garë Argiros dhe Sakis ,mami shpërtheu në lot

Nenci Vllazëria, talentja 20 vjeçarja korçare ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ne Top channel nga ku foli më shumë për eksperiencën në audicionet “Blind” të “The Voice of Greece”. I pari që ktheu menjëherë karrigen ishte idhulli i saj, Konstantinos Argiros dhe menjëherë pas tij edhe këngëtari tjetër grek Sakis Rouvas.

Të dy anëtare e jurisë nisën një garë për të marrë në skuadrën e tyre Nencin, madje këmbëngulja shkoi deri në atë pikë sa telefonuan të ëmën e 20-vjeçares.

Momenti i interpretimit :

Mami s’pushonte nga të qarat. S’ i besohej”, tha Nenci. Ajo tregoi se në fund zgjodhi Argiros dhe shpreson që të jetë fituesja e këtij edicioni.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: