E rëndë në Shëngjergj, Korçë/ 59-vjeçarja plagos veten teksa lëviz armën e gjahut në shtëpi…

Një 59-vjeçare ka pësuar djegie në trup gjatë kohës që po zhvendoste armën e gjahun në shtëpinë e saj në Shëngjergj ,Maliq. Sipas policisë, shtetësja me iniciale M.M. ka qenë duke e lëvizur armën kur ajo është shkrepur dhe i ka shkaktuar gruas djegie në trup. Ndërsa raportohet se për armën, bashkëshorti i 59-vjeçares zotëron një leje.

Gruaja është dërguar në spitalin e Korçës, ku po merr ndihmë mjekësore.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.