Ç’po ndodh me Euron dhe Dollarin ,ja me sa këmbehen sot…

Dollari amerikan blihet me 106.9 lekë dhe shitet me 108 lekë. Euro blihet me 113.7 lekë dhe shitet 114.5 lekë. Paundi britanik sot blihet me 128.3 lekë dhe shitet me 130 lekë. Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114 lekë, ndërsa në shitje me 115 lekë.

Më poshtë iu sjellim kursit e këmbimit për monedhat e tjera.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: