E rëndë në Vlorë/ Italiani hidhet nga kati i tretë, ndërron jetë në vend…

Një 55-vjeçar është hedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte në Vlorë e për pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Cerkovinë në qytetin bregdetar. Policia njofton se 55-vjeçari është shtetas italian. Ky i fundit dyshohet se ka patur probleme me bashkëshorten, e cila ishte larguar drejt Italisë.

Njoftimi i policisë:


Sot, rreth orës 18:00, në fshatin Cerkovinë, Vlorë, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku banonte, shtetasi italian D. A., rreth 55 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.