Fituan këngën magjike/Juliana Pasha bëhet nostalgjike shpërdan duetin me Luiz Ejllin,ja mesazhi që percjell (Video)

Këngëtarja Juliana Pasha dhe Luiz Ejlli, disa vite më parë konkurronin në “Këngën Magjike” me këngën “Sa e shite zemrën” dhe u shpallën fitues të atij edicioni. Juliana Pasha ka shpërndarë në Instagram një pjesë nga performanca e tyre, duke shkuar: “Për të gjithë ju që më keni dërguar mesazhe pafund për Luizin.
Sigurisht që e kam mbështetur pikërisht aty ku janë mbledhur të gjithë fansat dhe mbështetësit e tij,në TikTok.

I uroj të ketë një mëndje të kthjellët,të pastër dhe shëndet të plotë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.