I dehur në timon/ Policia i ve prangat 38 vjeçarit në Pogradec…

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban ne DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasin F. Y., 38 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”, pasi në aksin rrugor Pogradec-Tushemisht,

u kap duke drejtuar automjetin tip “Benz”, në gjendje të dehur.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.