E rëndë në Bilisht / Gjendet i vdekur 55 vjeçari ,dyshohet se…

Më datë 24.01.2023, rreth orës 22:15, në qytetin e Bilishtit, është gjetur i pajetë në rrugë, shtetasi V. G., 55 vjeç, banues në fshatin Vishocicë, Devoll. Nga këqyrja e trupit të 55-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga veprimet hetimore rezultoi se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.