Zgjedhjet vendore, Rama mbledh drejtuesit e qarqeve

Ndërsa na ndajnë disa muaj nga zgjedhjet vendore të 14 majit, Partia Socialiste vijon punën për organizimin politik. Kryeministri Rama ka mbledhur ditën e sotme drejtuesit politikë të qarqeve në selinë e PS-së.

Bëhet me dije se tema kryesore e diskutimeve janë zgjedhjet e 14 Majit. Deri më tani Benet Beci dhe Emirjana Sako janë dy nga kandidatët që kanë marrë “OK” e Ramës për të kandiduar për Bashkinë e Shkodrës dhe atë të Durrësit…


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.