Grida Duma shpjegon seksin: “Të kënaq dhe të bën të marrësh frymë thellë, psherëtin, buzëqesh…

Sali Berisha e ka shfrenuar fantazinë e tij seksuale së fundmi, duke folur për video seksi nëpër lokalet e Tiranës dhe orgji, ku janë përfshirë ambasadorë, zyrtare, madje dhe ish-zyrtari i FBI që ka trazuar Tiranën. Por me sa duket atij i vjen në ndihmë Grida Duma, me ca këshilla për seksin.

Këshilla të cilat ajo i ka dhënë në leksionin e 10 shkurtit, tek pika G e akademisë që ka hapur për të mësuar të rinjtë.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: