Luizit, Oltës apo Bledit, kujt do ia jepnit fitoren, nëse nesër është finalja e Big Brother?

Nëse një vitë më parë kishim Donaldin dhe Ilirin, këtë vit kemi Luizin dhe Oltën. Këngëtari dhe aktorja janë padyshim protagonistët e “Big Brother VIP” dhe gjithashtu pjesë e pandarë e diskutimeve në tavolinat shqiptare. Në imagjinatën e fansave, në natën e finales pritet që përballë të jetë Luizi dhe Olta. Por kush do të jetë tjetër finalist? Një ndër hyrjet më të fundit në BB është edhe gazetari Bledi Mane i cili është bërë shpejtë pjesë e debateve të forta dhe po merr hijen e një konkurrenti finalist.

Po nëse do ishte në dorën tuaj, kujt do ia jepnit fitoren e BB VIP? Luizit, Oltës apo Bledit?


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: