Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut/ Rudina Dembacaj zemërthyer për vjehrrin:”Lamtumirë bab

Rudina Dembacaj ka bërë të ditur se është ndarë nga jeta vjehrri i saj, babi i ish politikanit Mark Frroku. “Lamtumirë bab! Pusho në paqe”, shkruan ajo krah një emoji zemërthyer, dyke ndarë disa nga fotot e veçanta me të.

Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka patur një raport special me vjehrrin e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: