Zhduket 17-vjeçari/ Familjarët alarmojnë policinë:” U largua dhe nuk u kthye më…

Zhduket në rrethana misterioze një i ri në Berat. Stefan Llangozi nga Lumasi rezulton i humbur prej disa ditësh. Pasi kanë kryer kërkime, familja i është drejtuar për ndihmë policisë.

Policia e Beratit po punon për gjetjen e adoleshentit…


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: