Patentat do shkojë 850 mijë, nami me rradhë të gjata në poliklinikën e Korçës(Foto)

Rritja e kostos nga 45 mijë lekë në 85 mijë lekë për t’u pajisur me leje drejtimi ka rritur numrin e qytetarëve, kryesisht të rinj këto ditë të cilët nxitojnë të plotësojnë dokumentacionin për të përfituar për t’u regjistruar në autoshkolla ende pa u aplikuar çmimet e reja. Në qendrat shëndetësore të specialiteteve ku bëhet kontrolli i syve dhe i veshëve ka fluks të rinjsh dhe jo vetem që presin të pajisen me dokumentacion të domosdoshëm për t’u pajisur me leje drejtimi

Ja pamjet e sotme nga Poliklinika e Korçës…


Njerzit duke u shtyre ne Polikliniken e Korçes per te bere kartat per patente .
Rradhe ne arke,
Rradhe per syte dhe rradhe tek veshet
Komenti juaj ?

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: